Сината кутија мај цвет со панделка - Кина Longyou Кинг Јан хартија

Сината кутија мај цвет со панделка

Краток опис:


 • Бизнис Тип: Производител
 • Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Главни производи: подарок кутија, кутија за накит, картон, хартија торба, подарок торба
 • Вкупно вработени: 11 - 50 луѓе
 • Вкупниот годишен приход: Под 1 милион $
 • Година на формирање: 2011
 • Топ 3 пазари: Северна Америка 30.00%
 • : Средно Исток 20,00%
 • : Западна Европа, 15,00%
 • детали за производот

  Тагови производ

  6 (6)6 (7)6 (8)6 (9)6 (10)6 (11)6 (1)6 (2)6 (3)6 (4)6 (5)


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !