кутија Пепелашка хартија со лента - Кина Longyou Кинг Јан хартија

полето хартија Пепелашка со лента

Краток опис:


 • Бизнис Тип: Производител
 • Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Главни производи: подарок кутија, кутија за накит, картон, хартија торба, подарок торба
 • Вкупно вработени: 11 - 50 луѓе
 • Вкупниот годишен приход: Под 1 милион $
 • Година на формирање: 2011
 • Топ 3 пазари: Северна Америка 30.00%
 • : Средно Исток 20,00%
 • : Западна Европа, 15,00%
 • детали за производот

  Тагови производ

  4 (8)4 (9)4 (10)4 (11)4 (12)4 (13)4 (14)4 (1)4 (2)4 (3)4 (4)4 (5)4 (6)4 (7)


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !