езерото сина кутија со лента - Кина Longyou Кинг Јан хартија

езерото сина кутија со панделка

Краток опис:


 • Бизнис Тип: Производител
 • Локација: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Главни производи: подарок кутија, кутија за накит, картон, хартија торба, подарок торба
 • Вкупно вработени: 11 - 50 луѓе
 • Вкупниот годишен приход: Под 1 милион $
 • Година на формирање: 2011
 • Топ 3 пазари: Северна Америка 30.00%
 • : Средно Исток 20,00%
 • : Западна Европа, 15,00%
 • детали за производот

  Тагови производ

  5 (9)5 (10)5 (1)5 (2)5 (3)5 (4)5 (5)5 (6)5 (7)5 (8)


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !